2012 m. gruodžio 30 d., sekmadienis

Nėrimo tunisietišku vąšeliu kursai (riešinių nėrimo), sausio 7 d., pirmadienį, Vilniuje, Justiniškėse

Sausio 7d, pirmadienį, NB ARTstudija kviečia į  
nėrimo tunisietišku vąšeliu kursus: riešinių nėrimo kursus.
Kursų metu sužinosime, kuo skiriasi vąšeliai ir nėrimas paprastu vąšeliu nuo tunisietiško, nersime kelis pagrindinius šios nėrimo technologijos raštus. Gaminys - nertos riešinės su skyle pirštui (nykščio taku, papildomų stulpelių pridėjimu ir nuleidimu ir pan.) arba tradicinės riešinės.
 Dėmesio!
 Jeigu netinka kursų data ar laikas, rašykite laikutį arba skambinkite - rasim tinkamesnį variantą :)
 
Sudėtingumas 
Kursai puikiai tiks ir pradedančioms nerti, ir jau su patirtimi.

Ko reikės? 
Vąšeliai bus duoti, o siūlų atsineškite savo. Jeigu nežinote, kokių ir kiek, prašome rašykite arba skambinkite arba... šalia Studijos yra rankdarbių priemonių parduotuvę, tad prieš pamoką galime susitikti ten ir padėsiu išsirinkti norimus siūlus bei patarsiu :)

Kaina ir trukmė.
Kursai vyks 1,5-2 val. Pradžia pirmadienį 18 val.
Kaina - 25 Lt. 
Jeigu norėsite sukurti sudėtingesnį darbą (kiek užtruks kiekvieno gamyba bus aptarta kursų pradžioje),  tik bendru susitarimu, kiekvienas papildomas pusvalandis kainuos po 10 Lt (kiekvienam norinčiam) arba galėsite ateiti dar kitą pirmadienį ir pratęsti darbą. Antro užsiėmimo kaina būtų tokia pat.

Kur vyks kursai?
Užsiėmimai vyks Vilniuje, Justiniškėse, šalia Justiniškių "Norfos" (ir Justiniškių turgelio), Justiniškių ir Rygos gatvių sankirtoje.

Kaip užsiregistruoti ?
Registracijai rašykite laiškutį adresu : nb.artstudija@gmail.com . Laiške būtinai nurodykite, į kokius kursus  užsirašote. 
Taip pat galite  skambinti tel. 8 675 15554.
Likus kelioms dienoms iki kursų, kiekvienas užsiregistravęs gaus laišką - priminimą su išsamesne informacija, kaip rasi NB ARTstudiją.
Jeigu norėsite užsiregistruoti likus dienai iki kursų arba tą pačią dieną, prašom skambinti (o ne rašyti el.laiškutį).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą